26 wrz

Wszystkie zuchy i wszystkich harcerzy serdecznie zapraszamy na biwak!

Wyjazd odbędzie się w dniach 29-30 września br. w SP im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach.

Naszą wycieczkę rozpoczniemy w sobotę (29.09) apelem inaugurującym rok harcerski 2018/19 o godzinie 8.00 na placu przed SP 123 w Krakowie. Następnie pójdziemy na przystanek i autobusem nr 301 ruszymy w drogę aż do Rynku w Niepołomicach.

Koszt biwaku to 30 zł. W cenę wliczone są dwa obiady. Nocleg mamy zapewniony w szkole, więc trzeba się zaopatrzyć w prowiant na jedną kolację oraz jedno śniadanie. Należy wziąć ze sobą również menażki, kubki (najlepiej plastikowe), sztućce, śpiwory oraz karimaty.

W trakcie biwaku weźmiemy udział w grze miejskiej oraz kilku akcjach związanych z Polami Chwały.

W niedzielę (30.09) wyjedziemy z Niepołomic o 15.47, więc w Krakowie będziemy około godziny 17.00. Z przystanku przyjedziemy pod SP 123, (skąd będziecie Państwo mogli odebrać swoje pociechy).

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (27.09).
Do kogo trzeba się zgłaszać?

• dzieci w wieku 7-9 lat
    dh. Wiktoria Mazur, tel.: 534 534 635
  • dzieci w wieku 10-13 lat
    dh Jakub Tastekin, tel.: 881 636 143 lub dh. Małgorzata Kożuch, tel.: 506 861 476